środa, 3 kwietnia 2013

Ekosolwentowe drukarki wielkoformatowe -epson.info.pl

Uruchomiliśmy nową stronę internetową Epson.info.pl. Strona ma za zadanie prezentację nowych ploterów firmy Epson, serię SureColor. Są to drukarki ekosolwentowe do zastosowań komercyjnych a przede wszystkim do druku w wielkim formacie.

Przeznaczeniem drukarek z serii SC-S jest druk reklam w nowej dotychczas niespotykanej wysokiej jakości niewidzianej wcześniej w druku wielkoformatowym. Głowica drukująca nanosi krople o rozmiarze 4,2pl co pozwala uzyskać ostre wydruki drobnych elementów graficznych a także zapewnia oszczędniejsze zużycie tuszu. Dodatkowo atramenty Ultrachrome GS2 (sc-s30610 i sc-s50610) oraz Ultrachrome GSX (sc-s70610) o nowo opracowanej formule pozwalają na druk w szerokiej gamie kolorów oraz uzyskanie płynnych przejść tonalnych.

Drukarki ekosolwentowe a przede wszystkim tusze posiadają odpowiednie certyfikaty, które pozwalają na druk fototapet, canvasów z przeznaczeniem dekoracji pomieszczeń zamkniętych. W/w tusze nie zawierają niklu co przekłada się także na brak wymogu wentylacji pomieszczenia w którym stoi drukarka.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz