piątek, 15 marca 2013

Ploter ekosolwentowy SureColor

Ploter ekosolwentowy SureColor SC-S30610 to czterokolorowe urzadzenie od firmy Epson. Drukarka jest idealnym narzędziem przy produkcji reklam zewnętrznych jak i wewnętrznych. Epson SureColor został zaprojektowany z myślą o ochronie środowiska i nie niewielkim na niego wpływie. Ploter drukuje kroplą 4,2pl co przekłada się na oszczędności w eksploatacji i niskie koszty druku.

Drukarka wielkoformatowa Epson SureColor SC-S30610 dedykowana jest dla drukarni wielkoformatowych oraz punktów poligraficznych zajmujących się drukiem cyfrowym. Stanowi dużą konkurencję dla popularnych ploterów takich producentów jak Mimaki lub Roland.epson 30610
Epson SureColor SC-S30610


Na ploterze SureColor można drukować plakaty, banery, folie, papiery fotograficzne a nawet canvasy i tapety. Drukarka wykorzystuje tusze ultrachrome GS2, które nie zawierają niklu. Dzięki temu ploter może stać w pomieszczeniach bez wentylacji a same druki mogą być sprzedawane w szpitalach, szkołach i miejscach użyteczności publicznej.

Produkcja wysokonakładowa jest wykonywana z łatwością. Epson SureColor został także zaprojektowany z myślą o niezawodności i wydajności. Druk może odbywać się w zależności od trybu prędkości od 7,3m2/godz do 29,4m2/godz. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie aby wykonywać krótkie serie wydruków typu plakaty, ulotki, naklejki etc. Jest to drukarka uniwersalna i wielozadaniowa.

Przy czym wyróżniająca jest sama ergonomiczna obsługa urządzenia. Wygodny, łatwy i intuicyjny panel LCD umieszczony z przodu drukarki pozwala na szybki dostęp do funkcji drukarki oraz kontrolę nad procesem druku.  Epson opracował system, który ułatwia ładowanie mediów. Mogą one być ładowane przez jednego operatora.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz