czwartek, 23 maja 2013

Wszystko do druku w sklepie internetowym

Dodruku24.pl to sklep internetowy, w którym można zakupić urządzenia drukujące i wyposażenie, dzięki którym można od podstaw zbudować punkt poligraficzny oferujący nie tylko druki w wielkim formacie. Nasza oferta jest szeroka i skierowana także do agencji reklamowych,  drukarni fleksograficznych a także do wszystkich tych, którzy posiadają w swojej ofercie druki proof lub produkcję naklejek i stickerów.

Stale poszerzamy naszą ofertę na sklepie internetowym i dodajemy nowe produkty. Naszymi kluczowymi produktami są drukarki wielkoformatowe uznanego w świecie producenta sprzętu elektronicznego firmy Epson. Głównym szeroko reklamowanym produktem jest drukarka wielkoformatowa Epson SureColor SC-S30610. Niezwykle wydajna i energooszczędna drukarka do produkcji reklam w dużym formacie. Jest to ploter ekosolwentowy o bardzo dobrych parametrach technicznych, niskim zużyciu tuszu i praktycznie mało awaryjny. Epson SureColor SC-S30610 ma bardzo dużą przewagę nad ploterami i drukarkami konkurencji a dzięki tuszom Ultrachrome GS2, które posiadają odpowiednie certyfikaty na brak toksyczności dla ludzi i środowiska można prowadzić sprzedaż reklam, plakatów i fototapet do wnętrz i umieszczania ich w miejscach publicznych. Nowy tusz nie posiada niklu i jest bezzapachowy. Nie jest rakotwórczy jak na przykład tusze solwentowe posiadające cykloheksanol.

W naszym sklepie internetowym można zakupić drukarki wielkoformatowe począwszy od rozmiaru A3+, najczęściej kupowane do profesjonalnej fotografii i biur projektowych, A1 i B0 stosowane do reprodukcji dzieł sztuki, druków proofingowych a także znajdujące zastosowanie u projektantów wnętrz i architektów. Są to profesjonalne urządzenia drukujące, atramentowe. Inaczej zwane również drukarkami pigmentowymi. Do wszystkich tych urządzeń posiadamy odpowiednie oryginalne tusze od firmy Epson.
Obecnie oferujemy m.in drukarki wielkoformatowe:
 • Epson serii SureColor SC-S30610, SC-S50610, SC-S70610
 • Epson Stylus Pro 4900 w różnych wersjach
 • Epson SureColor SC-T3000, SC-T5000 i SC-T7000
 • Epson Stylus Pro WT7900
Posiadamy także zestawy atramentów lateksowych do konkurencyjnych drukarek wielkoformatowych firmy HP, do dwóch modeli: L25500 oraz nowszy model L26500. Można u nas również zakupić zbiorniki na zużyty tusz a także zestaw czyszczący do głowicy drukującej.
Nasza oferta zawiera pozycje tuszy do ploterów skierowane do drukarek UV. Są to tusze od firmy Magenta-Vision, belgijskiego producenta, który swoje produktu kieruje do właścicieli drukarek Durst, Vutek i kilku modeli HP. Cieszą się one coraz większą popularnością dzięki stosunkowo niskiej cenie i stałym zachowanym parametrom. Mimo, iż są to zamienniki dla tuszy oryginalnych to nie są to tanie chińskie produkty, z którymi były same problemy. Kalibracja i ciągłe zmiany profilów druku przy tych tuszach nie jest w ogóle potrzebna.


Mamy także coś dla firm, które zajmują się jedynie produkcją naklejek lub stickerów. Mianowicie plotery tnące belgijskiego producenta firmy Summa, lidera na rynku nie tylko polskim. Doskonałe i praktycznie bezawaryjne urządzenia tnące. Jedyne co trzeba przy nich robić to wymieniać zużyte noże i od czasu do czasu przesmarować części mechaniczne. Plotery tego producenta są bardzo rzadko serwisowane.

Plotery tnące znajdują zastosowanie przy produkcji m.in naklejek, nalepek, stickerów oraz przy produkcji artykułów dekoracyjnych do wyklejania na ściany w domach lub biurach. Opatentowane i nowatorskie rozwiązania zastosowane w ploterach firmy Summa czynią te maszyny bezkonkurencyjne. System OPOS X i śledzenie obrysu wycinania na foliach odblaskowych, holograficznych lub laminatach sprawiają, że prace wcześniej nieosiągalne teraz są łatwe i przyjemne. Posiadamy plotery tnące z serii:
 • SummaCut
 • S2-Class
 • oraz ploter tnący Summa F Series Pro Flatbed System

Dużym zainteresowaniem cieszą się trymery do cięcia nie tylko papieru. Posiadamy produkty szkockiej firmy Keencut. Są to solidne i trwałe konstrukcje wykonane z grubego stopu aluminium. Jedyne co trzeba przy nich robić to wymieniać noże i co jakiś czas wymieniać paski silikonowe po których ostrza są wleczone. Trymery w naszej ofercie znajdują różne zastosowania. Są modele, które są przystosowane do cięcia w miarę łatwych materiałów typu papier, miękkie PCV lub karton oraz serie trymerów, które są przystosowane do cięcia naprawdę trudnych i twardych materiałów reklamowych. Twarde PCV, dibond, ścianki reklamowe, banery lub materiały tekstylne do których stosuje się okrągłe noże. Posiadamy także trymery, które mają możliwość cięcia szkła.
Dostępne modele na sklepie dodruku24.pl:
 • Trymery Keencut Evolution E2
 • Trymery Keencut Javelin Integra
 • Trymery Keencut Simplex
 • Trymery Keencut Sabre Series 2
 • Trymery Keencut Javelin Series 2
 • Trymery Keencut Max
W na naszym sklepie trymery są w różnych rozmiarach od 1,6m do 5m trymerów MAX. Aktualne ceny i promocje na produkty można znaleźć pod tym linkiem: trymery do papieru.

Oferujemy także papier do ploterów. Posiadamy szeroko stosowane folie Avery MPI 3000 oraz ORAJET 3164 a także płótna bawełniane do ploterów solwentowych i ecosolwentowych, płótna poliestrowe. Canvas Kandinsky przeznaczony do druku sublimacyjnego, latexu oraz drukarek UV, tuszy wodnych i solwentowych. Można u nas się zaopatrzyć w powszechnie stosowane papiery fotograficzne i plakatowe firmy HP, często stosowane w różnych punktach poligraficznych. Posiadamy także nowość. Papier Proof o bradzo dobrych parametrach z certyfikatem instytutu FOGRA. Oferowany przez nas papier jest znacząco tańszy w stosunku do papierów drogich marek, co bardzo obniża koszty i daje duże oszczędności a jakość wydruków pozostaje taka sama przy reprodukcji kolorystycznej.

Na sklepie dodruku24.pl umieściliśmy również niezbędne materiały eksploatacyjne. Na przykład czyściwa do ploterów i do głowic drukujących. Co bardzo ważne są to produkty niepylące, co pozwala na zachowanie głowic i urządzeń drukujących w dobrej kondycji. Posiadamy również lampy UV do drukarek i ploterów, które korzystają z technologii utrwalania tuszu przy pomocy światła ultrafioletowego.

Ostatnią pozycją wartą wymienienia i poświęcenia uwagii są laminaty płynne do zabezpieczania wszelkiego rodzaju druków. Są to produkty, które są alternatywą dla laminowania na gorąco lub zimno. Wydajność laminatów w stosunku do ceny produktu jest bardzo dobra a łatwość nanoszenia laminatu przy wydrukach wielkoformatowych jest nieoceniona. Laminaty płynne są stosowane do zabezpieczania przed warunkami atmosferycznymi, promieniami UV oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Obecnie posiadamy promocję na laminaty płynne, która trwa do końca maja.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego dodruku24.pl